18 Eylül 2012 Salı

EVime Giren Hırsız..:(

Arkadaslarım geçen hafta evime hırsız girmişş .Hamdolsun rabbim bizi karşı karşıya getirmedi.Enteresan bir şekilde evimi hiç dağıtmadann işini görüp ve çıkmış.Rabbime şükürler olsun darma dağınık bir ev görüntüsü psikolojimi daha çok bozadı sanırım ki bu şekilde bile olması beni etkiledi.Evimden  buhar kazanlı ütümü hırkamı ve buzluğumdaki etlerimi alıp gitmiş..Şaşılacak bir olay..Benim gibi çevremdeki herkes şaşkın..Ama ütüme zaten evlendim evleneli hep nazar değmiştii .. ve sonuç nazar çıktı:)

Şimdi yeni bir ütü almak için kollarımı sıvadım .Siz buhar kazanlı ütülerden ne tavsiye edersiniz.Eski ütüm phılıps di cok kullanışlıydı aama kısa küsede iki defa arıza yaptı.Beyaz eşyada hiç sansımın olmadıgını düşünüyorum  çünkü bu marka ütüyü kullanıpda arıza yapanı pek duymadım.
 Şimdi kararsızım aynı marka üründen mi alayım yoksa başka önerebileceğiniz bir marka var mı?

Şimdiden teşekkür ederim.Rabbim hanelerimizi korusun  ve bizleri kötü niyetli, bu insanlarla karşı karşıya getirmesin.Rabbime Emanet olun..

not: Kapımım çok sağlam olmasına rağmen hırsızın girişinin kolay olması sabah işe giderken kilitlemeden çıkmış olmam.Arkadaşlar siz siz olun tedbirinizi alıp saonra Rabbime sığının yoksa benim gibi bakakalırsınız:(

4 yorum:

 1. A, aa çok geçmiş olsun.. Şükürler olsun ki can sıkıcı başka birşeye sebep olmamış hırsız.. hırka ve et ve ütü ilginç bir üçlü.. Allah beterinden ve benzerinden korusun sizi ve hepimizi.. Sevgiler

  YanıtlaSil
 2. Çok geçmiş olsun.Eve hırsız girme duygusunu bilirim.Benim eve de girdi ama benşehir dışındaydım.Komşularım evimi topladıkları için dağınıklık görmedim ama...o duygu fena...Benim ütüm delongi nin en düşük modeli çok memnunum...hatta 7-8 yılı doldurdu. geçen %40 indirimdeydi 1 tane daha aldım.Yani yedekledim.Bu bozulursa tamir mamir uğraşmıycam.

  YanıtlaSil
 3. Çok ilginç doğrusu. Etleri alması yani. Bizim eve de vaktiyle hırsız girmişti. Benim telefonumla mp3 çalarım gitmişti. Bir de kötü fotoğraf makinası.

  YanıtlaSil
 4. Geçti çok şükür güzel ve içten yorumlarınız için sonsuz teşekkürler..

  YanıtlaSil